G Noktası Büyütme Fethiye

G noktası büyütme Fethiye, vajinal orgazm için önemli olan G noktasının belirgin bir yapı kazanması amacıyla yapılan dolgu uygulamasıdır. G noktası büyütme uygulaması, cerrahiye gerek kalmadan basit enjeksiyon uygulamaları ile yapılmaktadır. Yazımızın devamında ‘’G noktası büyütme nasıl yapılır?’’, ‘’G noktası büyütme ne kadar sürer?’’, ‘’G noktası büyütmenin faydaları ve avantajları nelerdir?’’ ve ‘’G noktası büyütme kalıcı mı?’’ gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. Fethiye G noktası büyütme işlemi hakkında detaylı bilgi almak için yazımızın devamını inceleyebilirsiniz.

G Noktası Büyütme Nedir?

G noktası büyütme, halk arasında G-shot olarak bilinen ve G noktası isimli haz noktasının belirginleştirilmesi için yapılan hyalüronik asit dolgusudur. G noktası büyütme işleminin kadınların cinsel yaşamı üzerinde son derece olumlu ve faydalı etkileri vardır. Bu ameliyatsız genital estetik uygulamasının faydalarından yazımızın devamında detaylı bir şekilde bahsedeceğiz.

G Noktası Büyütme Neden Yapılır?

G noktası büyütme, vajina içerisinde yer alan G noktasının cinsel ilişkiler sırasında daha kolay uyarılabilmesi ve bireyin dış klitoris uyarımı gibi etmenlere gerek kalmadan orgazma ulaşabilmesi amacıyla yapılmaktadır. Yani bu uygulamanın temel amacı bireyin cinsel ilişkilerden daha fazla haz duymasına yardımcı olmaktır.

G Noktası Büyütme Kaç Yaşında Yapılır?

G noktası büyütme işleminin alt yaş sınırı 18’dir ancak üst yaş sınırı bulunmamaktadır. Cinsel yaşamı ile ilgili sorunlara sahip olan veya cinsel yaşamının daha keyifli olmasını isteyen reşit yaştaki tüm kadınlar G noktası büyütme işlemini yaptırabilirler.

G Noktası Büyütmenin Yararları ve Avantajları Nelerdir?

G noktası büyütmenin faydaları ve avantajları arasında şunlar bulunur:

 • G noktası penis tarafından daha kolay uyarılabilir.
 • G noktasının kolay uyarılması sayesinde birey çok daha fazla haz duyar.
 • Cinsel isteksizlik ve vajinal kuruluk gibi sorunlar giderilebilir.
 • Orgazm olmakta güçlük çeken bireyler çok daha çabuk ve etkili bir şekilde orgazma ulaşabilir.
 • Dış bir klitoris uyarımı olmadan orgazma ulaşılabilir.
 • Ağrısız bir uygulamadır ve kısa sürede tamamlanır.
 • Gerektiğinde tekrarlanabilir.
 • Cerrahi işlemler içermez.
 • Dikiş uygulaması içermediği için iz bırakmaz.
 • İyileşme süreci basit, hızlı ve konforludur.
 • Günlük yaşama devam etme imkanı sunar.
 • Bölgeye enjekte edilen hyalüronik asit sıvısı genital dokuların nem dengesine katkı sağlar.

G noktası büyütmenin avantajları ve faydaları bu şekilde sıralanabilir.

G Noktası Büyütme Ağrılı Mı?

G noktası büyütme sırasında, hastanın ciddi bir ağrı hissi deneyimlemesine neden olacak cerrahi işlemler gibi uygulamalara başvurulmaz. Dolayısıyla uygulama ağrısızdır. Uygulamanın hazırlık aşamasında, G noktası büyütme enjeksiyonun yapılacağı bölgeye topikal anestezi kremi sürülebilmektedir. Böylece ağrı konusunda hassas olan bireyler bile uygulamayı konforlu bir şekilde tamamlamaktadır.

G Noktası Büyütme Kalıcı Mı?

G noktası büyütme işleminin kalıcılık süresi 6 ila 9 ayla sınırlıdır. Bazen bu etkiler 12 aya kadar devam edebilir. İsteyen bireyler yeniden G noktası büyütme işlemi yaptırarak bahsi geçen kazanımların devam etmesini sağlayabilirler.

G Noktası Büyütme Ne Kadar Sürer?

G noktası büyütme işlemi, 10 ila 15 dakika içerisinde tamamlanır ve bu, uygulamanın en önemli avantajları arasında yer alır.

G Noktası Büyütme Nasıl Yapılır?

G noktası büyütme, iki aşamalı bir genital dolgu uygulamasıdır. G-shot olarak da bilinen bu uygulamanın ilk aşamasında hasta uygulama süreci hakkında detaylı olarak bilgilendirilmektedir. Daha sonra ise hastanın genital bölgesi özel bir solüsyon ile temizlenmektedir. Hazırlık aşamasının son kısmında ise genital bölgenin ilgili noktasına topikal anestezi kremi sürülmektedir. Kremin etkisi başlar başlamaz ise hazırlık süreci son bulmakta ve uygulama aşamasına geçilmektedir.

Uygulama aşamasında doktor, özel bir alet ile vajinal duvarları aralamaktadır. Sonrasında ise hyalüronik asit enjeksiyonları ile G noktasını büyütmektedir. Böylece G-shot işlemi başarıyla tamamlanmaktadır.

G Noktası Büyütme Sonrası İyileşme Süreci Nasıldır?

G noktası büyütme işlemi sonrasında günlük yaşama devam edilebilir. Bununla birlikte bazı uzmanlar, tedavi sonrasında hastanın en azından bir gün yatarak dinlenmesini önerirler. Tedavi sonrasında genital bölgede hafif bir ağrı hissi olabilir. Ancak bu ağrı hissinin şiddeti bireyi ciddi ölçüde rahatsız edecek kadar fazla değildir. G noktası büyütme sonrasında vajinanın ilgili noktasında şişlik hissi de olabilir. Bu his de tedaviyi takip eden birkaç gün içerisinde kaybolacaktır. G noktası büyütme işlemi sonrasında en az 1 hafta boyunca cinsel ilişkiye girilmemelidir. Sonrasında ise doktorun tavsiyesiyle cinsel ilişki kurmaya yeniden başlanabilir.

Fethiye G Noktası Büyütme Fiyatları 2023

Fethiye G noktası büyütme fiyatları, uygulamanın detaylarına ve benzer etmenlere göre kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

Doktora Sorun!
Call Now Button