Op. Dr. Gül Biteker
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı


1977 yılında, Tokat’ın Zile ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimi Tokat Turhal’da, lise eğitimini ise Adana Fen Lisesi’nde tamamladı. 2000 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden beşincilikle mezun oldu. 2004 yılında Zekai Tahir Burak Kadın Doğum Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasını tamamaladı.

Ankara Özel Akay hastanesinde 1 yıl çalıştıktan sonra Kırıkkale Keskin Devlet Hastanesi’nde 2 yıl boyunca başhekimlik  görevini yürüttü. Yozgat Şifa Hastanesi ve Ortaca Yücelen Hastanelerinde çalıştıktan sonra 9 yıl boyunca Fethiye Lokman Hekim Esnaf Hastanesinde mesleğini icra etti. Günümüzde hala Fethiye’de, kendisine ait özel klinikte hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir.

2017 ve 2023 yılları arasında Ürojinekoloji Derneği Mikroinvaziv Endoskopik Cerrahi Derneği Çised ve ISSAG bünyesinde; Genital Estetik, Genital Lazer Tedavileri, Genital PRP Uygulamaları, Ürojinekoljık Cerrahi, Histeroskopik Cerrahi, Laparaskopik Cerrahi ve Vajinismus Tedavisi konularında çok sayıda eğitime katılarak sertifikalarını aldı. Kaveh bünyesinde verilen Fitoterapi eğitimini 2023 yılında tamamladı. İhtisas sonrası tezini infertilite üzerine yapmıştır. Bir çocuk annesi olup İngilizce bilmektedir.

Doktora Sorun!
Call Now Button